Czas na sprawozdanie

AKTUALIZACJA - 13.12.2019 wysłaliśmy do wszystkich Uczestników i Uczestniczek, którzy się sprawozdali podziękowania i certyfikaty.

Zachęcamy Państwa do pobrania certyfikatów dla członków i członkiń grupy projektowej. Istnieje możliwość pobrania Certyfikatu dla całej grupy lub Ucznia/Uczennicy.

Certyfikat dla grupy projektowej

Certyfikat dla Ucznia/Uczennicy

 

Drodzy Państwo, od września intensywnie pracowaliście w Swoich szkołach w ramach programu "Weź Oddech w Białymstoku". W tym czasie dostarczyliśmy cały zestaw materiałów dla nauczycieli i nauczycielek oraz młodzieży, umożliwiliśmy spotkanie się na żywo i podjęcie współpracy z sojusznikiem spoza szkoły. Teraz przyszedł czas na podsumowanie Waszych projektów "Weź oddech w Białymstoku" oraz projektów młodzieżowych. Cały zespół "Weź oddech" gotowy jest na Państwa sprawozdania - jesteśmy niezmiernie ciekawi jak pracowało się Państwu w projekcie, jakie projekty odbyły się w ramach "Weź Oddech w Białymstoku", a także jak oceniają Państwo nasze wsparcie i oferowane materiały. Zebranie tych wszystkich informacji umożliwią poniższe formularze on-line:

Sprawozdanie z realizacji programu "Weź Oddech w Białymstoku",

Sprawozdanie z realizacji projektu młodzieżowego "Weź Oddech w Białymstoku",

Ankieta o programie "Weź oddech w Białymstoku".

Ostatnią datą na złożenie formularza, i tym samym otrzymanie certyfikatu "Weź Oddech w Białystoku" oraz listu z podziękowaniem do Dyrekcji, jest 06.12.2019 r.

 

 

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.