Konferencja otwierająca "Weź oddech"

Nauczycieli zgłoszonych do programu "Weź oddech" zapraszamy na konferencję otwierającą, która odbędzie się w Warszawie 29 stycznia 2016 r. (piątek)

Konferencja potrwa od godz. 10:00 do 17:00, dla uczestników i uczestniczek zapewniamy przerwę kawową, obiad oraz materiały konferencyjne. 

Aby potwierdzić uczestnictwo w konferencjii należy wypełnić ankietę on-line przesłaną drogą mailową do nauczycieli/ek biorących udział w programie. 

CEO zapewnia zwrot kosztów przejazdu komunikacją publiczną (pociąg, autobus). Ze względu na tematykę projektu związaną z redukcją emisji komunikacyjnej, nie zwracamy kosztów podróży samochodem. 

Koszty za podróż będą zwracane do 65 zł/osobę (podróż pociągiem w II klasie lub autobusem). Aby rozliczyć podróż i otrzymać zwrot pieniędzy należy po konferencji przesłać bilety oraz wypełniony Rachunek Kosztów Podróży (RKP), który otrzymają Państwo podczas konferencji. Nie zwracamy kosztów podróży komunikacją miejską. Bilety należy wysłać na wskazane dane:

Centrum Edukacji Obywatelskiej
"Weź oddech" - Urszula Cyrynger 
ul. Noakowskiego 10/1
00-666 Warszawa    

Konferencja będzie okazją do:

--> spotkania z ekspertami w zaresie nieskiej emisji i wysłuchania ich prezentacji 

--> pracy w grupach warsztatowych na pomysłami na przeprowadzenie programu w szkole

--> poznania założeń i wsparcia dostępego w programie.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia :) 

 

 

Miejsce konferencji: Centrum Konferencyjne Atrium, ul. Jana Pawła II 25.

Dojazd tramwajem linii 33 i 17 z Dworca Centralnego do przystanku HALA MIROWSKA.

Bielty na komunikację miejską można kupić u kierowcy oraz w kiosku, a w nowych autobusach i tramwajach także w automatach na bilety. 

Zapraszamy do korzystania z aplikacji www.jakdojade.pl lub strony www.ztm.waw.pl. 

 
 
 
Designed by Freepik