Warsztaty dla młodzieży

Nie macie jeszcze pomysłu na projekt?

Macie projekt ale potrzebujecie konsultacji?

Chcecie zgrać i zmotywować swoich uczniów, jak również poznać inne szkoły realizujące ten sam program?

Jeśli tak, to znaczy, że warsztaty Weź oddech są właśnie dla Was!

Zapraszamy Was do zgłoszenia się na warsztaty, których celem jest wsparcie młodzieży w realizacji projektu uczniowskiego.

To wyjątkowa okazja, żeby popracować indywidualnie z naszym trenerem i wesprzeć realizację Waszego projektu!

Jak wygląda warsztat?

Warsztat trwa 4 godziny i odbywa się w szkole, która zaprasza trenera. Warsztat prowadzony jest metodami aktywnymi, stawiającymi na integrację i inicjatywę grupy uczniowskiej.

Warsztaty odbędą się w dwóch szkołach:

  • SP nr 119 - ul. Pułku Baszta 3 (26 kwietnia)

  • XXXV LO im B.Prusa - ul. Zwycięzców 7/9 (10 maja).

 

Lista miejsc na warsztatach jest ograniczona - napisz już dziś!

 

Chcę zaprosić warsztat do mojej szkoły - jak to działa?

Aby zorganizować warsztat potrzebujecie sali szkolnej z rzutnikiem dostępnej na 4 godziny (zegarowe).

Napisz maila na: marta.jackowska-uwadizu@ceo.org.pl wraz z adresem szkoły i proponowanymi terminami warsztatu - im więcej terminów wskażesz, tym łatwiej będzie nam się umówić! Czekaj na telefon od trenera, który ustali  z Tobą wszystkie szczegóły. Wspólnie z trenerem ustalicie również dokładną tematykę warsztatu w oparciu o Wasze potrzeby. W przyszłym tygodniu poinformujemy Cię, jakie szkoły zgłosiły się na warsztat w Waszej szkole.  

Ile osób bierze udział w jednym warsztacie?

W warsztacie biorą udział 3 grupy uczniowskie z 3 szkół. Z każdej grupy udział może wziąć 5-7 uczniów zaangażowanych w Wasz projekt.

Kto poprowadzi warsztat?
Mateusz Konieczny - socjolog, animator, trener. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku praca socjalna, socjologia stosowana i antropologia społeczna oraz samorząd terytorialny i polityka regionalna. Przygotowuje materiały edukacyjne, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu zarządzania projektem, zarządzania grupą, uczestnictwa młodzieży, partycypacji społecznej, a także animacji kulturalnej. W minionym roku przejechał ponad 40 tysięcy kilometrów. W wolnych chwilach zgłębia tajniki pszczelarstwa (współprowadzi pasiekę).