Wsparcie przy realizacji projektu

1. WSPARCIE DLA SZKÓŁ

W ramach projektu Weź Oddech w Białymstoku mamy do przekazania środki dla 1-2 grup, w sumie ok. 550 zł do rozdania. W celu otrzymania środków (cała kwota lub jej część) należy wypełnić formularz opisujący realizowany projekt (jego cel, działania) oraz przedstawić budżet (spis wydatkoów, które miałyby być pokryte przez Centrum Edukacji Obywatelskiej).

Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z regulaminem.

Jeżeli wybierzemy Twoją inicjatywę do dofinansowania konieczne będzie podpisanie umowy i rozliczenie się ze środków (preferujemy faktury z 2-3 okresem płatności wystawione na Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej). Alternatywą jest otrzymanie zaliczki.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam do kontaktu mailowego: justyna.zamojda@ceo.org.pl lub telefonicznego tel. (022) 825 05 50 wew. 234.

 

2. WSPÓŁPRACA PRZY TWORZENIU DOBRYCH PRAKTYK

Zachęcamy również do włączenia się w tworzenie materiałów związanych z nawiązywaniem sojuszy w ramach Weź Oddech w Białymstoku. Chcemy stworzyć opis trzech dobrych praktyk z nawiązania sojuszu z Instytucją spoza szkoły (lub sojusz wewnątrz szkoły z biblioteką lub pedagogiem). Opis dobrej praktyki może przyjąć formę dokumentu Word, prezentacji lub inną (jesteśmy otwarcie na propozycje autora/autorki).

W opisie dobrej praktyki: współpraca + opis projektu, powinny znaleźć się informacje sotyczące następujących wątków:

  • Sposób nawiązania współpracy (z kim i jak?),
  • Sposób komunikacji (porady),
  • Korzyści ze współpracy dla szkoły, młodzieży i projektu,
  • Opis projektu i rola sojusznika (w czym wsparł inicjatywę),
  • Dobre rady, wskazówki oraz dod. informacje istotne dla szkoły.

Zachęcam do konsultacji w tej sprawie z koordynatorką projektu justyna.zamojda@ceo.org.pl lub tel. (022) 825 05 50 wew. 234.  Za opis dobrej praktyki z przykładem projektu który udało się zrealizować oferujemy wynagrodzenie dla 3 pierwszych osób. 

 

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku